האתר נבנה ע"י גמליאל פתרונות בע"מ

מנער המכולת - לראשון לציון!

אנו מזמינים אתכם להתחקות אחר עקבותיו של ענק רוח אמיתי: הרב עובדיה יוסף זצ"ל, גדול הפוסקים בדורנו שהשפעתו התפשטה הרבה מעבר לכותלי בית המדרש. בואו להכיר את גדול הדור

מעטים הם אנשי החזון שמצליחים להשפיע על כל כך הרבה אנשים. אחד מהם הוא ללא ספק הרב עובדיה יוסף זצ"ל. הילד שגדל בבית דל ועבד קשה כדי לסייע בפרנסת המשפחה, גדל לנער שעמל בתורה ולימים הפך ל"מרן" - הדמות הרבנית החשובה ביותר בישראל בעשורים האחרונים בקרב בני עדות המזרח וקהלים רבים נוספים בארץ ובעולם.

 

בסיור אפוף זכרונות מתוקים, נכיר את הגאון העצום שמאחורי הגלימה המוזהבת. העילוי שלא הפסיק ללמוד תורה כל ימיו וניצל את הידע העצום והפסיקות ההלכתיות המורכבות ביותר כדי לסייע לעגונות ולקשי יום; הנואם הדגול ששיעוריו השבועיים מגנטו רבבות מאזינים וצופים מכל רחבי העולם; איש החסד שדיבר בגובה העיניים וחינך לפשטות וצנעה.

 

בסיור נבקר בבית כנסת "היזדים" שבו ישב, למד והתפלל, נסתובב במחוזות ילדותו - הסמטאות הציוריות של שכונת הבוכרים ונפקוד את קברו שבבית העלמין בסנהדריה, שהפך למוקד עלייה לרגל לאורך כל השנה.

 

הסיור בשפות: עברית | אנגלית

שעות הסיור: בהתאמה אישית

משך הסיור: בין שעה לשעתיים וחצי.

אפשרות שדרוג: ניתן לשלב אירוח ביתי.

מומלץ לכבד את התושבים, ולהגיע בלבוש הולם, גברים: מכנסיים ארוכים. נשים: חצאית מתחת לברך, שרוול מתחת למרפק, מחשוף צוואר סגור.

 

 

 

 

לחצו כאן להזמנת סיור בקבוצות.

TOP