האתר נבנה ע"י גמליאל פתרונות בע"מ

נשים מארחות בירושלים

כדי להכיר את ירושלים באמת צריך להרגיש בה בבית, גם אם אתם אורחים לכמה ימים או לכמה שעות. כי כשמרגישים בבית מתחברים לקולות ולצבעים, לריחות ולטעמים, לסיפורים הגדולים והקטנים ובעיקר - לאנשים שמאחוריהם. מרכז פעם מזמין אתכם לחוויה ירושלמית אותנטית שבה תרגישו הכי בבית שאפשר: אירוח אצל נשות השכונה שיחברו אתכן באופן בלתי אמצעי לסיפורן האישי, לאורחות חייהם, לסביבה שבה גדלו והתפתחו, לסיפורים שמאחורי התמונות ולשגרת היומיום שלהן. מוזמנים להכיר ולהתחבר!

נאוה הבוכרית

ביתה של נאוה לא משאיר מקום לספקות: הגעתם לשכונת הבוכרים... הריהוט, המלבושים האותנטיים, כלי הנגינה, המאכלים הייחודיים ואפילו כלי ההגשה סוחפים אתכם לביקור בעולמה של נאוה, בת למשפחה בוכרית.

רבקה ירושלמית אותנטית

כשתיכנסו לביתה של רבקה יעלו באפכם מיד ניחוחות האוכל הירושלמי. הבית שבכל עת מתבשלים בו מטעמי גן עדן ועם זאת הוא תמיד נקי ומצוחצח, יפתיע ויסקרן אתכם מאוד.

יהודית צנחנית חסידית

ביתה של יהודית מסמל יותר מכל - מסע. זהו מסעה האישי של אמנית שנולדה ליוצאי גרמניה ביישוב בית לחם הגלילית, חזרה בתשובה וכיום משתייכת לחסידות בויאן.

נעמי אמא ל12

הדבר הראשון שתפגשו בביתה של נעמי הוא החן ונועם ההליכות. נעמי, "דולה" חרדית בת להורים בריטים שעלו ארצה, תפתח לכם צוהר לעולמה של המשפחה החרדית האשכנזית שמעטים מוכנים לשתף.

TOP