האתר נבנה ע"י גמליאל פתרונות בע"מ

פעם של טעם - סיור קולינרי

מי לא אוהב לאכול? ומי לא מתרגש להכיר את האוכל היהודי הקלאסי ומטעמי העדות השונות? בסיור הקולינרי שלנו תתנו לניחוחות להוביל אתכם... הצטרפו עכשיו

לסייר ברחוב הפתוח ולהריח את הניחוחות המשכרים, לגלות את הסודות הקטנים שהופכים לטעמים בלתי נשכחים, להרים את המכסה מעל הסיר הרוחש ולהיזכר בפתילייה בבית סבתא... זה הזמן לתת לחוש הטעם לסייר בשכונת הבוכרים!

סיורי האוכל של מרכז "פעם" מאפשרים לכם לקבל טעימה, תרתי משמע - מהחוויות המיוחדות שאצורות בין כתלי המטבחים בשכונת הבוכרים. יחד נבקר במעדניות המפורסמות וגם באלה שמכירים רק "יודעי דבר", נטעם את מיטב המאכלים היהודיים ונתרגש למצוא את התבלינים המיוחדים שטעמנו אי שם, כשהיינו ילדים.

אוהבים קוגעל ירושלמי אמיתי שחום ומתוק? מצפים לקערת צ'ולנט מהביל שתחמם אתכם בחורף הקר של ירושלים? מתגעגעים לקרעפלך שבתוכם חבויות הפתעות ולניחוח החלה שזה עתה יצאה מהתנור? את כל אלה תקבלו ועוד הרבה מעבר - ולקינוח גם בלינצ'ס מתוק וכמובן מעוגת שמרים-שוקולד כמו שאי אפשר למצוא באף מקום אחר.

את הטעימות ילוו סיפורים וצלילים שישלימו את החוויה ויחברו אתכם לדמויות המיתולוגיות של השכונה.

עקרות הבית בשכונה יפתחו בפנינו את ביתן ואת מטבחן, ויציעו לנו מגוון מאכלים יהודיים.

 

 הסיור בשפות: עברית | אנגלית

שעות הסיור: בהתאמה אישית

משך הסיור: בין שעה לשעתיים וחצי.

אפשרות שדרוג: ניתן לשלב אירוח ביתי.

סיורי חמישי שישי.

 

מומלץ לכבד את התושבים, ולהגיע בלבוש הולם, גברים: מכנסיים ארוכים. נשים: חצאית מתחת לברך, שרוול מתחת למרפק, מחשוף צוואר סגור.

 

 

 

לחצו כאן להזמנת סיור בקבוצות.

TOP